moczykij
STRONA GŁÓWNA
ZARZĄD
FORUM DYSKUSYJNE
GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA OKAZÓW
GRAND PRIX
KALENDARZ IMPREZ
LINKI
OPŁATY
POZNAJ RYBY
REKORDY KOŁA
SPONSORZY
SPRAWOZDANIA
SZKÓŁKA WĘDKARSKA
ZRÓB TO SAM
Syrenka - herb Ustki

Zarząd Koła - kadencja 2017-2020:


foto Mirosław Hababicki
stanowisko: Prezes Koła
tel. kom. 696 552 484
info: sędzia klasy podstawowej
w PZW od: 1984 r.

foto Daniel Horbacz
stanowisko: V-ce prezes d/s sportu
tel. kom. 785 193 253
info: sędzia klasy okręgowej
w PZW od: 1992 r.

foto Krzesztof Putkowski
stanowisko: V-ce prezes d/s organizacyjnych
tel. kom. 505 038 749
info: sędzia klasy okręgowej
w PZW od: 2009 r.

foto Jadwiga Staszkiewicz
stanowisko: Skarbnik Koła
tel. kom. 606 798 723
info: x
w PZW od: 2005 r.

foto Ryszard Wojtas
stanowisko: Sekretarz Koła
tel. kom. 783 283 765
info: x
w PZW od: 1998 r.

foto Mariusz Rudiak
stanowisko: Gospodarz Koła
tel. kom. 696 211 973
info: x
w PZW od: 2011 r.

foto Waldemar Gronkiewicz
stanowisko: Członek Zarządu
tel. kom. 603 239 918
info: sędzia klasy okręgowej, Medal "Za zasługi w rozwoju wędkarstwa"
w PZW od: 2006 r.

foto Andrzej Piec
stanowisko: Członek Zarządu
tel. kom. 508 326 700
info: Medal "Za zasługi w rozwoju wędkarstwa"
w PZW od: 2000 r.




Komisja Rewizyjna Koła:



foto Andrzej Drozdowski
stanowisko: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
tel. kom. 603 054 051
info: Złota odznaka PZW z wieńcami, sędzia klasy krajowej, Brązowy Krzyż Zasługi
w PZW od: 1967 r.

foto Jerzy Wacławski
stanowisko: Członek Komisji Rewizyjnej
tel. kom. 604 973 887
info: Złota odznaka PZW z wieńcami, sędzia klasy okręgowej
w PZW od: 1967 r.

foto Artur Góralski
stanowisko: Członek Komisji Rewizyjnej
tel. kom. 501 683 481
info: sędzia klasy okręgowej
w PZW od: 1990 r.




Wykaz sędziów:

1. Drozdowski Andrzej - sędzia klasy krajowej
2. Gronkiewicz Waldemar - sędzia klasy okręgowej
3. Horbacz Daniel - sędzia klasy okręgowej
4. Mentelis Hanna - sędzia klasy okręgowej
5. Mentelis Jerzy - sędzia klasy okręgowej
6. Mentelis Mariusz - sędzia klasy okręgowej
7. Putkowski Krzysztof - sędzia klasy okręgowej
8. Artur Góralski - sędzia klasy okręgowej
9. Mirosław Hababicki - sędzia klasy podstawowej


Komisja Egzaminacyjna Koła:

1. Daniel Horbacz
2. Andrzej Drozdowski
3. Jerzy Wacławski


Instruktorzy Wędkarstwa Młodzieżowego:

1. Andrzej Piec
2. Jerzy Mentelis
3. Mariusz Mentelis

Polski Związek Wędkarski - Ustka